Поздравляем победителей и призеров второго этапа республиканской олимпиады по учебным предметам

— белорусский язык 9 класс

Фамилия, имя, отчество участника Учреждение образования Фамилия, имя, отчество учителя/ тренера Место/              Диплом
Жамойціна Аляксандра Юр’еўна УА «Дзяржаўная гімназія №1 г.п. Зэльва» Урбановіч Маргарыта Міхайлаўна 1
Нядзвецкая Паліна Алегаўна УА №Дзяржаўная сярэдняя школа №3 г.п. Зэльва» Манько Уладзімір Паўлавіч 1
Карпішэвіч Ілона Эдуардаўна УА «Дзяржаўная гімназія №1 г.п. Зэльва» Урбановіч Маргарыта Міхайлаўна 2
Малчун Юлія Сяргееўна УА «Дзяржаўная сярэдняя школа №3 г.п. Зэльва» Манько Уладзімір Паўлавіч 2
Голуб Дар’я Аляксандраўна ДУА » Сярэдняя школа №2 г.п. Зэльва» Якубовіч Таццяна Іванаўна 3
Тарамына Вікторыя Андрэеўна ДУА » Сярэдняя школа №2 г.п. Зэльва» Якубовіч Таццяна Іванаўна 3
Карабань Марыя Аляксандраўна ДУА «Вучэбна-педагагічны комплекс Дзярэчынскі дзіцячы сад-сярэдняя школа» Бяляўская Валянціна Уладзіміраўна 3


— белорусский язык 10 класс

Фамилия, имя, отчество участника Учреждение образования Фамилия, имя, отчество учителя/ тренера Место/                 Диплом
Хмылко Ірыны Сяргееўна УА «Дзяржаўная гімназія №1 г.п. Зэльва» Урбановіч Маргарыта Міхайлаўна 1
Валюк Вікторыя Уладзіміраўна ДУА «Князеўская сярэдняя школа» Скуба Антаніна Аляксандраўна 2
Тукальская Вераніка Сяргееўна ДУА «Сярэдняя школа №2 г.п. Зэльва» Ступчык НаталляФёдараўна 3
Саўко Кацярына Аляксандраўна ДУА «Князеўская сярэдняя школа» Скуба Антаніна Аляксандраўна 3

 — белорусский язык 11 класс

Фамилия, имя, отчество участника Учреждение образования Фамилия, имя, отчество учителя/ тренера Место/              Диплом
Пась Марыя Аляксандраўна УА «Дзяржаўная гімназія №1 г.п. Зэльва» Гарчычка Наталля Віктараўна 1
Кіцун Аляксандра Уладзіміраўна ДУА «Каралінская сярэдняя школа» Шэйка Ірына Мікалаеўна 1
Жук Кацярына Віктараўна УА «Дзяржаўная гімназія №1 г.п. Зэльва» Гарчычка Наталля Віктараўна 2
Тыбулевіч Дар’я Юр’еўна УА «Дзяржаўная сярэдняя школа №3 г.п. Зэльва» Манько Уладзімір Паўлавіч 2
Лухтан Ангеліна Сяргееўна ДУА «Сярэдняя школа №2 г.п. Зэльва Ступчык Наталля Фёдараўна 3
Барыла Анастасія Андрэеўна УА «Дзяржаўная гімназія №1 г.п. Зэльва» Гарчычка Наталля Віктараўна 3
Крыўда Дзіяна Міхайлаўна ДУА «Галынкаўская сярэдняя школа» Бяляўская Таццяна Георгіеўна 3

—  английский  язык 10 класс

ФИО ученика (полностью) Учреждение образования ФИО учителя (полностью) ДИПЛОМ
Войтко Егор Дмитриевич УО «Государственная гимназия №1 г.п.Зельва» Шостко Юлия Николаевна ІІІ

—  английский  язык 11 класс

ФИО ученика (полностью) Учреждение образования ФИО учителя (полностью) ДИПЛОМ
Гром Юлия Юрьевна ГУО «Средняя школа №2 г.п.Зельва» Панасик Тамара Александровна І
Варган Анна Сергеевна ГУО «Средняя школа №2 г.п.Зельва» Панасик Тамара Александровна ІІ

—  физика 9 класс

ФИО ученика (полностью) Учреждение образования ФИО учителя (полностью) ДИПЛОМ
Бурко Лиана Александровна УО «Государственная гимназия  №1 г.п. Зельва» Рында Иван Иванович І

—  физика 10 класс

ФИО ученика (полностью) Учреждение образования ФИО учителя (полностью) ДИПЛОМ
Мазец Маргарита Станиславовна ГУО «Князевская средняя школа» Белец Ольга Петрона І
Лабович Илья Дмитриевич УО «Государственная гимназия  №1 г.п. Зельва» Рында Иван Иванович II
Егоров Владимир Анатольевич ГУО «Князевская средняя школа» Белец Ольга Петрона ІІІ

—  физика 11 класс

ФИО ученика (полностью) Учреждение образования ФИО учителя (полностью) ДИПЛОМ
Горчичко Иван Сергеевич УО «Государственная гимназия  №1 г.п. Зельва» Рында Иван Иванович II

— биология 9 класс

ФИО ученика (полностью) Учреждение образования ФИО учителя (полностью) ДИПЛОМ
Харько Инна Владимировна УО «Государственная гимназия  №1 г.п. Зельва» Войтко Светлана Николаевна І

 -биология 10 класс

ФИО ученика (полностью) Учреждение образования ФИО учителя (полностью) ДИПЛОМ
Комякевич  Виолетта Валентиновна УО «Государственная гимназия  №1 г.п. Зельва» Войтко Светлана Николаевна І

— биология 11 класс

ФИО ученика (полностью) Учреждение образования ФИО учителя (полностью) ДИПЛОМ
Васильева Анастасия Денисовна ГУО «Средняя школа № 2 г.п. Зельва» Рыбак Инна Станиславовна I
Рудая Алеся Юрьевна ГУО «Средняя школа № 2 г.п. Зельва» Рыбак Инна Станиславовна I
Кедало Алеся Анатольевна УО «Государственная гимназия  №1 г.п. Зельва» Войтко Светлана Николаевна II
Бич Илона Сергеевна УО «Государственная гимназия  №1 г.п. Зельва» Войтко Светлана Николаевна II
Лазовский Павел Витальевич УО «Государственная гимназия  №1 г.п. Зельва» Войтко Светлана Николаевна III

 1biolog

2biolog

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

Яндекс.Метрика